Adresa, kontakty, mapa, cesta k nám

Chata Smrek

Ing. Eva Kubíková

Jezersko 94
059 04 Jezersko

telefón: +421 949 771 859
  +421 944 901 687
e-mail: info@chatasmrek.sk
 

POPIS CESTY NA CHATU:

Poprad - Kežmarok - Spišská Belá - v Spišskej Belej stále po hlavnej ceste, smerom na Spišskú Starú Ves (neodbočit na Tatransku Kotlinu!) - nasleduje dedinka Slovenská Ves, vrch Spišská Magura, dedinka Reľov - za Reľovom asi 2 km odbočit do ľava do JEZERSKA. Prejdete cez dedinku 1 km a pri čisle domu 11 odbočite do ľava na kamenitu cestu. Prejdete 200 m a dostanete se na Chatu Smrek.

 

Splav po rieke Dunajec

Splav po hraničnej rieke Dunajec na tradičných drevených pltiach cez prírodný kaňon, najväčší v strednej Európe celoeurópskeho významu, má svoju tradíciu od roku 1832. Stal sa prvoradou atrakciou a oddychovou aktivitou návštevníkov tohto regiónu.

Poskytujeme 10% zľavu na plavbu na pltiach v Červenom Kláštore.

Lyžovanie 2019 Bachledova - Jezersko - Frankova

Priamo v obci je lyžiarske stredisko Ski Bachledova dolina - Jezersko - Franková. V stredisku nájdete zjazdovky s rôznou obtiažnosťou - pre náročných lyžiarov, začiatečníkov ako aj ideálne pre lyžovačku s deťmi počas jarných prázdnin.

Lyžiarský areál Gemza poskytuje rodinné prostredie, zjazdovky sú nenáročné a určené pre malé detičky. Aj pre tých, ktorí sa chcú naučiť lyžovať.