Chata Smrek, ubytovanie

Štýlovo zariadená Chata Smrek na okraji zamagurskej obce Jezersko ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb. 

Na prízemí chaty sa nachádza  posedenie v kamennej pivnici s krbom, malá herňa a samostatné WC. Na prvom poschodí je komfortne zariadená obývačka, efektívne prepojená s jedálenským kútom a vybavenou kuchyňou. Velkým benefitom je balkon prístupný z obývacej časti. Kúpeľňa so sprchou a toaletou sú na prvom poschodí. V podkroví sú 3 spálne, z toho jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Chata je obklopená lesmi a veľkým ohradeným pozemkom. Na rozľahlej záhrade nájdete vonkajšie posedenie s krbom, samostatné ohnisko pre opekanie, jazierko s okrasnými kvetmi a zurčiaci potôčik. K chate patrí aj vlastné travnaté volejbalové ihrisko, futbalové branky, hojdačky, šmýkačka a pieskovisko.

Útulné chaty a chalupy sú perfektnou voľbou pre rodinnú dovolenku prostredníctvom portálu ubytovanienaslovensku.eu. Lyžovačku, bobovú dráhu aj Chodník korunami stromov vám sprístupňuje ubytovanie Bachledova dolina, vďaka čomu je ubytovanie Prešovský kraj vhodné tiež pre aktívnych turistov a milovníkov adrenalínu.

Splav po rieke Dunajec

Splav po hraničnej rieke Dunajec na tradičných drevených pltiach cez prírodný kaňon, najväčší v strednej Európe celoeurópskeho významu, má svoju tradíciu od roku 1832. Stal sa prvoradou atrakciou a oddychovou aktivitou návštevníkov tohto regiónu.

Poskytujeme 10% zľavu na plavbu na pltiach v Červenom Kláštore.

Lyžovanie 2019 Bachledova - Jezersko - Frankova

Priamo v obci je lyžiarske stredisko Ski Bachledova dolina - Jezersko - Franková. V stredisku nájdete zjazdovky s rôznou obtiažnosťou - pre náročných lyžiarov, začiatečníkov ako aj ideálne pre lyžovačku s deťmi počas jarných prázdnin.

Lyžiarský areál Gemza poskytuje rodinné prostredie, zjazdovky sú nenáročné a určené pre malé detičky. Aj pre tých, ktorí sa chcú naučiť lyžovať.