Chata Smrek, ubytovanie

Štýlovo zariadená Chata Smrek na okraji zamagurskej obce Jezersko ponúka ubytovanie pre max. 8 osôb. 

Na prízemí chaty sa nachádza  posedenie v kamennej pivnici s krbom, malá herňa a samostatné WC. Na prvom poschodí je komfortne zariadená obývačka, efektívne prepojená s jedálenským kútom a vybavenou kuchyňou. Velkým benefitom je balkon prístupný z obývacej časti. Kúpeľňa so sprchou a toaletou sú na prvom poschodí. V podkroví sú 3 spálne, z toho jedna dvojlôžková a dve trojlôžkové s krásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Chata je obklopená lesmi a veľkým ohradeným pozemkom. Na rozľahlej záhrade nájdete vonkajšie posedenie s krbom, samostatné ohnisko pre opekanie, jazierko s okrasnými kvetmi a zurčiaci potôčik. K chate patrí aj vlastné travnaté volejbalové ihrisko, futbalové branky, hojdačky, šmýkačka a pieskovisko.

Útulné chaty a chalupy sú perfektnou voľbou pre rodinnú dovolenku prostredníctvom portálu Hauzi.sk. Lyžovačku, bobovú dráhu aj Chodník korunami stromov vám sprístupňuje ubytovanie Bachledova dolina, vďaka čomu je ubytovanie Prešovský kraj vhodné tiež pre aktívnych turistov a milovníkov adrenalínu.