Novinky u nás

Chodnik v korunách stromov - Jezersko

Chodnik v korunách stromov - Jezersko

Prechádzku v korunách stromov budú môcť turisti od septembra 2017 zažiť aj na Slovensku. Na hrebeni Spišskej Magury v spolupráci so ŠOP SR, Správou Pieninského národného parku vyrastá jedinečná drevostavba. 1234 metrov dlhý náučný chodník s miernym stúpaním v korunách stromov. Návštevníkov pohodlne a bezpečne zavedie zo zeme až do úrovne 24 metrov priamo ku korunám stromov. Na dosah ruky budú mať kmene a vrcholce stromov zmiešaného lesa. Zdroj: Bachledka.sk

ubytovanie na slovensku,dovolenka, ubytovanie s detmi, rodinne pobyty, accommodation, ubytko v tatrach,ubytovanie, ubytko, jezersko, bachledova, bachledova dolina, chodnik, vyhliadkova veza, sedackova lanovka, jezerske jazero, naucny chodnik macka kubika, turistika, cyklo, cyklostezky, hory, lesy, pastviny, turisticky chodniky, cyklostezky, belianske, vysoke tatry

1.narodeniny Chodníka korunami stromov

1.narodeniny Chodníka korunami stromov

1.Narodeniny Chodníka korunami stromov  29.9.2018 (sobota)

Těšiť sa môžete na:

- živú hudbu

- vystúpenie sokoliarov

- Goralské rozprávky v podaní divadla RAMAGU

- Animačný program pre deti

- Maľovanie na tvár a ďalší

 

Zdroj: https://bachledka.sk/1-narodeniny-chodnika-korunami-stromov/
 

Splav po rieke Dunajec

Splav po hraničnej rieke Dunajec na tradičných drevených pltiach cez prírodný kaňon, najväčší v strednej Európe celoeurópskeho významu, má svoju tradíciu od roku 1832. Stal sa prvoradou atrakciou a oddychovou aktivitou návštevníkov tohto regiónu.

Poskytujeme 10% zľavu na plavbu na pltiach v Červenom Kláštore.

Lyžovanie 2019 Bachledova - Jezersko - Frankova

Priamo v obci je lyžiarske stredisko Ski Bachledova dolina - Jezersko - Franková. V stredisku nájdete zjazdovky s rôznou obtiažnosťou - pre náročných lyžiarov, začiatečníkov ako aj ideálne pre lyžovačku s deťmi počas jarných prázdnin.

Lyžiarský areál Gemza poskytuje rodinné prostredie, zjazdovky sú nenáročné a určené pre malé detičky. Aj pre tých, ktorí sa chcú naučiť lyžovať.