Novinky u nás

Chodnik v korunách stromov - Jezersko

Chodnik v korunách stromov - Jezersko

Prechádzku v korunách stromov budú môcť turisti od septembra 2017 zažiť aj na Slovensku. Na hrebeni Spišskej Magury v spolupráci so ŠOP SR, Správou Pieninského národného parku vyrastá jedinečná drevostavba. 1234 metrov dlhý náučný chodník s miernym stúpaním v korunách stromov. Návštevníkov pohodlne a bezpečne zavedie zo zeme až do úrovne 24 metrov priamo ku korunám stromov. Na dosah ruky budú mať kmene a vrcholce stromov zmiešaného lesa. Zdroj: Bachledka.sk

OTVÁRACIE HODINY:

október, november = 9.30 - 16.00

december, január, február = 9.00 - 16.00

zatvorené 6.11. - 19.11.2017

Posledný vstup hodinu pred koncom otrávacej doby.

ubytovanie na slovensku,dovolenka, ubytovanie s detmi, rodinne pobyty, accommodation, ubytko v tatrach,ubytovanie, ubytko, jezersko, bachledova, bachledova dolina, chodnik, vyhliadkova veza, sedackova lanovka, jezerske jazero, naucny chodnik macka kubika, turistika, cyklo, cyklostezky, hory, lesy, pastviny, turisticky chodniky, cyklostezky, belianske, vysoke tatry

Ideálne prostredie pre rodinné pobyty

Ideálne prostredie pre rodinné pobyty

Ubytovaným poskytujeme 20% zľavu - jazdenie na KONÍKOCH a PONÍKOCH,10% zľavu na splavovanie rieky Dunajec v Červenom Kláštore, 10% zľavu na obed v Penzionu Pltník - Červený Kláštor.

Pobyt na zvieraciej minifarme je ZDARMA, v cene pobytu.

 

pieniny, zamagurie, belianske tatry, zážitkový pobyt, na farme, dvor, zahrada, zvieratá, kone, pony, traktor, zetor, hory, lesy, lúky, pastviny, prírodné jazero, vyhliadková veža, plte, rafty, turistika, cykloturistické chodníky, vysoke tatry, belianske tatry, polske tatry, zakopane, morske oko, belianska jaskyna, vikendovy pobyt, predlzeny pobyt, jesenne pobyty na horach, september 2017, oktober 2017, ski bachledova, jezersko, cerveny klastor, ubytovanie, chata, ubytko

TOP 30 najlepšie hodnotených chát za rok 2016

TOP 30 najlepšie hodnotených chát za rok 2016

Naše chata patrí medzi najlepšie :-)  Dívajte ....

Chata unikátna svojou zvieracou minifarmou si hneď získa pozornosť nielen vašich potomkov. Popri starostlivosti o domáce zvieratká umožňuje tiež turistiku v Belianskych Tatrách, lyžovačku v Bachledovej doline či dobrodružný splav Dunajca.

Chata Smrek sídli v obci Jezersko a ponúka vlastnú herňu, posedenie pri krbe, jazierku a potôčiku aj detské ihrisko. Prístup majiteľov aj vybavenie chaty si pochvaľujú hostia zo Slovenska, aj zo zahraničia.

Zdroj: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/blog/top-30-najlepsie-hodnotenych-chat-za-rok-2016

Patríme medzi TOP najlepšie hodnotených ubytovaní za rok 2016

Patríme medzi TOP najlepšie hodnotených ubytovaní za rok 2016

Zatiaľčo v lete vyniká Chata Smrek v Jezersku minifarmou s mnohými domácimi zvieratkami, v zime umožňuje využitie populárneho lyžiarskeho strediska v Bachledovej doline. Zároveň sa z chaty vybavenej posedením s krbom a jazierkom či volejbalovým ihriskom a detskými atrakciemi, ľahko dostanete aj do Pienin a Červeného Kláštora. Chata Smrek skrátka poskytuje pobyt, z ktorého si odnesú nezabudnuteľné zážitky deti rovnako ako ich rodičia.

Zdroj: Chcem navštíviť chatu Smrek

TOP 30 najlepšie hodnotených chát za rok 2015

TOP 30 najlepšie hodnotených chát za rok 2015

Chata Smrek je situovaná v obci Jezersko a k referenciám na jej polohu patrí lyžiarske stredisko Bachledova dolina, náučné chodníky k Belianskej jaskyni a Monkovej doline a tiež neďaleký Národný park Pieniny.

Chatu Smrek obklopujú lesy, obteká potôčik a má vlastnú šmýkačku, hojdačku, altánok s grilom a hojdačkou a volejbalové ihrisko.

Jej hlavním unikátom je ale minifarma, kde sa nielen najmenší radi zoznámia s koníkmi, zajačikmi, kravičkou a ďalšími zvieratkami. Pobyt si tu tak vychutnajú hlavne rodiny s deťmi.

Zdroj: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/blog/top-30-najlepsie-hodnotenych-chat-za-rok-2015

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní za rok 2015

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní za rok 2015

Uprostred lesov pri dedinke Jezersko v kežmarskom okrese sa ukrýva posledné ubytovanie nášho zoznamu najlepšie hodnotených objektov za rok 2015.

Chata Smrek pritom vyniká v mnohých ohľadoch: v zime poskytuje zľavy na skipasy v lyžiarskom stredisku Ski Bachledova-Jezersko-Franková a v lete zase prevádzkuje minifarmu. V tej nielen deti spoznajú tajomstvá gazdovských činností a zoznámia sa s koníkmi, zajkami, kravičkou, kačkami a ďalšími zvieratkami.

V chate Smrek sa môže ubytovat maximálne 8 ľudí, ktorí dostanú k dispozícii miniherňu, vonkajšie posedenie s krbom a jazierkom, volejbalové ihrisko, pieskovisko, hojdačku a šmýkačku.

Niet divu, že sa tu slovenskí aj zahraniční hostia vracajú radi s chuťou a opakovane.

zdroj: http://www.ubytovanienaslovensku.eu/blog/top-30-najlepsie-hodnotenych-ubytovani-za-rok-2015

Obec Jezersko, Chata Smrek, Pieniny a Zamagurie, zľavy pre vás:

Obec Jezersko, Chata Smrek, Pieniny a Zamagurie, zľavy pre vás:

10% zľava v reštaurácii Pltník, Červený Kláštor
10% zľava plavba na pltiach Červený Kláštor                                                                                                                100% zľava pobyt na zvieraciej minifarme pri našej chate
20% jazda na poníkoch pre najmenších.